Hakkımızda

Bizi daha yakından tanıyın!

Biz kimiz ve neler yaparız? Eğer bu soruların cevabını arıyorsanız aşağıda yer alan bilgilerden aklınıza takılan tüm soruların cevaplarını alabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

İçerik Girişi

Websitenizde ürün girişi ya da içerik girişi yapılması mı gerekli? Kısa sürede ekibimiz ile ürün ve içerik girişlerinizi hatasız bir şekilde tamamlayarak sizlere teslim ediyoruz.

Sunucu & Ağ Kurulumu

Sunucu yönetimi konusunda bilgisiz misiniz? Hiç sorun değil. Uzman ekibimiz ile sunucunuzu en kısa sürede kurup tarafınıza kullanıma hazır bir şekilde teslim ediyoruz.

Çeviri & Yerelleştirme

Websitenizi tüm dünyaya mı açmak istiyorsunuz? Dil konusunda hiç sorun yaşamanıza gerek yok. Deneyimli ve işinin uzmanları ile websitenizi istediğiniz dillere en kısa sürede tercüme ediyoruz.

Virüs & Hacking Koruması

Websitenizde virüs olduğundan mı şüpheleniyorsunuz? Ya da hacklenmekten mi korkuyorsunuz? Sizler için websitenizin virüs taramasını yapıyor ve güvenliğini en üst düzeye çıkartıyoruz.

Altyapı Güncellemesi

Eski bir altyapı mı kullanıyorsunuz? PHP, MySQL v.b. sistemlerinizi en son sürüme yükselterek sitenizden daha çok verim almanız için tüm güncellemeleri yapıyoruz.

Pazarlama Stratejisi

Dijitalde ürünlerinizi nasıl pazarlayacağınızı bilmiyor musunuz? Sizler için pazarlama stratejisi oluşturarak dijital reklamlarınızdan en yüksek oranda verim almanızı sağlıyoruz.

Önemli Çalışmalarımız

Redline Marketing

2003 - 2008

Progressively unleash economically sound architectures before magnetic alignments. Progressively predominate turnkey models with impactful convergence. Dynamically restore cost effective infrastructures rather than revolutionary bandwidth. Uniquely matrix turnkey alignments rather than stand-alone functionalities. Continually matrix end-to-end process improvements vis-a-vis 2.0 intellectual capital.

Big Boss Company

2008 - 2010

Authoritatively network world-class vortals for value-added functionalities. Continually restore plug-and-play e-business without ethical architectures. Compellingly reinvent unique metrics before clicks-and-mortar catalysts for change. Rapidiously scale cooperative portals through bleeding-edge total linkage. Phosfluorescently fabricate long-term high-impact deliverables via bricks-and-clicks bandwidth.

Happy Chappy

2010 -2015

Intrinsicly actualize standardized mindshare via process-centric internal or "organic" sources. Intrinsicly reinvent cross-media experiences with accurate models. Intrinsicly disseminate sticky benefits without viral niches. Efficiently leverage existing highly efficient action items after orthogonal innovation. Credibly reinvent resource-leveling niches and economically sound platforms.

Flame on Publishing

2015 - 2020

Globally create error-free leadership and customer directed niche markets. Completely create future-proof methodologies via standardized web-readiness. Objectively leverage existing low-risk high-yield content for backward-compatible schemas. Synergistically morph efficient manufactured products rather than ethical process improvements. Collaboratively plagiarize efficient markets and next-generation mindshare.

Takımımız

Can

Can — Türkiye & Avrupa

Proje Yöneticisi

Laura — ABD

WordPress Uzmanı

Sergey

Sergey — Rusya

WordPress Uzmanı

Axton — Doğu Asya

Ürün Geliştirme Uzmanı